gore

  • slika 3

Локална самоуправа

Izborne liste 2012

REDNI BROJ: 1

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Demokratska stranka

NAZIV IZBORNE LISTE: DEMOKRATSKA STRANKA – Boris Tadić

  1. Neđeljko Konjokrad, 1964. godine, preduzetnik iz Ilandže,
  2. Dušan Jovanović, rođen 1975. godine, inženjer mašisntva iz Banatskog Karlovca,
  3. Dragana Komatina, rođena. 1975, diplomirani pravnik iz Vladimirovca
  4. Đorđe Cvetković, rođen 1982. godine, viši fizioterapeut iz Alibunara,
  5. Dimitrije Pinku, rođen 1942, zemljoradnik iz Nikolinaca
  6. Mariana Ardeljan, rođena 1973, ekonomski tehničar iz Lokava
  7. Đorđe Stojan, rođen 1973, poljoprivredni tehničar iz Vladimirovca
  8. Aleksandar Plakalović, rođen 1973, automehaničar iz Banatskog Karlovca
  9. Dragana Tomić, rođena 1979, ekonomski tehničar iz Alibunara
  10. Oktavijan Otonoga, rođen 1974, doktor medicine iz Seleuša
  11. Nenad Obradović, rođen 1986, poljoprivredni tehničar iz Vladimirovca,
  12. Rodika Almažan, rođena 1965, profesor istorije iz Alibunara,
  13. George Rošu, rođen 1964, poljoprivrednik iz Vladimirvca,
  14. Puniša Dželebdžić, rođen 1958, ekonomista iz Banatskog Karlovca,
  15. Nadežda Ružojčić, rođena 1973, ekonomski tehničar iz Banatskog Karlovca
  16. Đurica Gligorijev, rođen 1955, diplomirani ekonomista iz Alibunara,
  17. Sava Golubov, rođen 1959, poljoprivrednik iz Ilandže,
  18. Emanuela Pod, rođena 1979, krojač iz Vladimirovca,
  19. Darko Čekerevac, rođen 1974, profesor iz Banatskog Karlovca,
  20. Milan Kotruc, rođen 1964, električar iz Janošika,
  21. Dinka Daždea Kožokar, rođena 1957, doktor medicine iz Lokava,
  22. Milovan Marilov, rođen 1953, poljoprivredni tehničar iz Dobrice,
  23. Pera Mohan, rođen 1972, doktor veterine iz Lokava

REDNI BROJ: 2

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Demokratska stranka Srbije

NAZIV IZBORNE LISTE: „DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE VOJISLAV KOŠTUNICA“ – Zlatan Vujnović

  1. Zlatan Vujnović, rođen 1960. godine, ekonomski tehničar iz Alibunara
  2. Vojislav Diklić, rođen 1960, godine, službenik iz Novog Kozjaka
  3. Kristina Kerčoban, rođena 1981. godine, student iz Ilandže,
  4. Sergije Simonović, rođen 1959. godine, radnik iz Banatskog Karlovca
  5. Pavel Stanjo, rođen 1962. godine, inženjer elektronike iz Janošika
  6. Albina Vukailović, rođena 1962. godine, nastavnik razredne natave iz Banatskog Karlovca
  7. Saša Poštin, rođen 1967. godine, radnik iz Dobrice,
  8. Miodrag Bratić, rođen 1954. godine, radnik iz Seleuša,
  9. Vioreaua Obradović, rođena 1969. godine, domaćica iz Alibunara,
  10. Simo Počuča, rođen 1953. godine, autolimar iz Vladimirovca,
  11. Dejan Grujić, rođen 1971. godine, inženjer telekomunikacija iz Alibunara,
  12. Milijana Mladenović, rođena 1992. godine, tehničar za idnustrijsku farmacetsku tehnologiju iz Banatskog Karlovca,
  13. Jon Ivašku, rođen 1968. godine, profesor razrdne nastave iz Vladimirovca,
  14. Dragiša Čančarević, rođen 1961. godine, ekonomista iz Banatskog Karlovca,
  15. Mirjana Petrović, rođena 1959. godine, ekonomsita iz Banatskog Karlovca,
  16. Slobodan Glumac, rođen 1982. godine, vozač iz Vladimirovca,
  17. Grujica Ilić, rođen 1956. godine, profesor iz Alibunara,
  18. Gorica Trifon, rođena 1956. godine, domaćica iz Nikolinaca,
  19. Radiša Tomić, rođen 1971. godine, mašinbravar iz Banatskog Karlovca,
  20. Nenad Lero, rođen 1987. godine, tehničar drumskog saobraćaja iz Alibunara,
  21. Milica Duka, rođena 1987. godine, student iz Vladimirovca,
  22. Svetozar Kračunov, rođen 1969. godine, mehaničar iz Ilandže,
  23. LJudmila Ustić, rođena 1976. godine, student iz Vladimirovca

REDNI BROJ: 3

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Liga socijaldemokrata Vojvodine

NAZIV IZBORNE LISTE: LIGA SOCIJALDEMOKRATA VOJVODINE – Nenad Čanak

  1. Aurel Murgu, rođen 1956. godine, poljoprivrednik iz Alibunara
  2. Petar Sfera, rođen 1968, godine, zemljoradnik iz Lokava
  3. Dorina Olar, rođena 1958. godine, ekonomski tehničar iz Alibunara
  4. Željko Dodik, rođen 1968. godine, radnik iz Ilandže
  5. George Erina, rođen 1969. godine, poljorivrednik iz Vladimirovca
  6. Biljana Privracki, rođena 1977. godine, trgovac iz Janošika
  7. Dorel Baba, rođen 1963. godine, nastavnik iz Seleuša,
  8. Lorian LJuba, rođen 1989. godine, poljoprivrednik iz Nikolinaca,
  9. Marija Marković, rođena 1989. godine, student iz Banatskog Karlovca,
  10. Željko Stajić, rođen 1981. godine, radnik iz Dobrice,
  11. Monika Lacku, rođena 1977. godine, trgovac iz Alibunara,
  12. Jon Sfera, rođen 1959. godine, radnik iz Lokava,
  13. Alekandar Cincar, rođen 1978. godine, radnik iz Novog Kozjaka,
  14. Virdžil Penca, rođen 1969. godine, radnik iz Vladimirovca,
  15. Dijana Stanču, rođena 1986. godine, domaćica iz Lokava,
  16. Marijus Popa, rođen 1968. godine, nastavnik iz Seleuša,
  17. Kristina Abadžija, rođena 1988. godine, radnik iz Lokava,
  18. Viorel Žarkov, rođen 1951. godine, penzioner iz Nikolinaca,
  19. Danijel Susa, rođen 1976. godine, poljoprivrdnik iz Vladimirovca,
  20. Dinu Lotrean, rođen 1988. godine, student iz Lokava,
  21. Sandra Rakić, rođena 1988. godine, radnik iz Banatskog Karlovca,
  22. Milorad Jovanov, rođen 1973. godine, radnik iz Ilandže,
  23. LJubinko Popov, rođen 1977. godine, rukovodilac poljoprivrednih mašina iz Janošika

 

REDNI BROJ: 4

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Ujedinjeni regioni Srbije

NAZIV IZBORNE LISTE: UJEDEINJENI REGIONI SRBIJE – MLAĐAN DINKIĆ

  1. Bogdan Pavlović, rođen 1957. godine, profesor iz Banatskog Karlovca
  2. Goran Seratlić, rođen 1979. godine, inženjer prehrambene tehnologije iz Lokava
  3. Sanja Žebeljan, rođena 1982. godine, diplomirani pravnik iz Dobrice,
  4. Adrijana Sfera, rođena 1975. godine, diplomirani ekonomista iz Lokava,
  5. Dragomir Ivković, rođen 1971. godine, poljoprivredni tehničar iz Banatskog Karlovca,
  6. Žarko Petrov, rođen 1948. godine, vozač iz Alibunara,
  7. Zlatko Kolarik, rođen 1978. godine, pravnik iz Janošika,
  8. Dragan Živkov, rođen 1987. godine, student iz Ilandže,
  9. Slađana Boščić, rođena 1978. godine, diplomirani ekonomsita iz Vladimirovca,
  10. Jon Baba, rođen 1955. godine, doktor stomatologije iz Seleuša,
  11. Dragan Trajković, rođen 1953. godine, doktor veterine iz Vladimirovca,
  12. Dojna Agadišan, rođena 1953. godine, doktor medicine iz Nikolinaca,
  13. Vesna Petrović, rođena 1959. godine, medicinska sestra iz Banatskog Karlovca,
  14. Kristijan Đuđa, rođen 1982. godine, profesor razredne nastave iz Vladimirovca,
  15. Veronika Zajka, rođena 1961. godine, doktor medicine iz Vladimirovca,
  16. Remus Berlovan, rođen 1961. godine, pravni tehničar iz Alibunara,
  17. Josip Caran, rođen 1960. godine, advokat iz Banatskog Karlovca,
  18. Jelena Pavlović, rođena 1989. godine, tehničar drumskog saobraćaja iz Banatskog Karlovca,
  19. Viorel Žura, rođen 1950. godine, diplomirani pravnik iz Alibnara,
  20. Zoran Dajević, rođen 1975. godine, automehaničar iz Ilandže,
  21. Vesna Stanojević, rođena 1981. godine, medicinska sestra iz Banatskog Karlovca,
  22. Dragana Lindo, rođena 1980. godine, doktor medicine iz Vladimirovca,
  23. Aleksandar Oltean, rođen 1992. godine, medicinski tehničar iz Novog Kozjaka

REDNI BROJ: 5

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Srpska napredna stranka

NAZIV IZBORNE LISTE: „POKRENIMO OPŠTINU ALIBUNAR – TOMISLAV NIKOLIĆ SRPSKA NAPREDNA STRANKA“

  1. Predrag Belić, rođen 1968. godine, privatni preduzetnik iz Vladimirovca,
  2. Boško Tijanić, rođen 1966. godine, radnik iz Vladimirovca,
  3. Zuzana Đukić. rođena 1967. godine, pedagog iz Janošika,
  4. Novica Radojčin, rođen 1961. godine, privatni preduzetnik – novinar iz Banatskog Karlovca,
  5. Vladimir Vujović, rođen 1986. godine, studnet iz Seleuša,
  6. Milka Milošević, rođena 1963. godine, privatni preduzetnik iz Alibunara,
  7. Ilije Mndrea, rođen 1969. godine, zemljoradnik iz Vladimirovca,
  8. Zoran Jokić, rođen 1960. godine, elektroinstalater iz Banatskog Karlovca,
  9. Vesna Purić, rođena 1986. godine, ekonomski tehničar iz Banatskog Karlovca,
  10. Kornel Srbu, rođen 1961. godine, zemljoradnik iz Vladimirovca,
  11. Miodrag Mitrović, rođen 1955. godine, ugostitelj iz Banatskog Karlovca,
  12. Smiljana Vujadinović, rođena 1953. godine, vaspitač iz Banatskog Karlovca,
  13. Sava Horvat, rođen 1962. godine, zemljoradnik iz Dobrice,
  14. Ivan Marković, rođen 1980. godine, automehaničar iz Vladimirovca,
  15. Vioreaua Abraham, rođena 1973. godine, pedagog iz Nikolinaca,
  16. Vladimir Stankov, rođen 1972. godine, tehničar prodaje iz Ilandže,
  17. Vlasto Marić, rođen 1970. godine, diplomirani inženjer poljoprivrede iz Vladimirovca,
  18. Milojka Golubović, rođena 1973. godine, vaspitač iz Banatskog Karlovca,
  19. Jovan Gajić, rođen 1950. godine, penzioner iz Vladimirovca,
  20. Stanko Krnetić, rođen 1973. godine, privatni preduzetnik iz Novog Kozjaka,
  21. Dušica DŽeletović, rođena 1957. godine, trgovac iz Alibunara,
  22. Siniša Gavrančić, rođen 1953. godine, ekonomski tehničar iz Alibunara,
  23. Mirjana Vragović, rođena 1972. godine, konfekcionar iz Alibunara

 

REDNI BROJ: 6

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Srpska radikalna stranka

NAZIV IZBORNE LISTE: SRPSKA RADIKALNA STRANKA – Dr Aleksandar Martinović

  1. Zvonko Vladić, rođen 1976, bravar iz Banatskog Karlovca
  2. Predrag Majstorović, rođen 1979, eletrotehničar iz Vladimirovca
  3. Goranka Milovanović, rođena 1956, ekonomski tehničar iz Alibunara
  4. Mihajlo Gajić, rođen1953, vodoinstalater iz Vladimirovca
  5. Dušan Dakić, rođen 1971, polj.tehničar iz Ilandže
  6. Dragica Rakić, rođena 1961, ekonomski tehničar iz Banatskog Karlovca
  7. Dragan Lindo, rođen 1952, ugostitelj iz Banatskog Karlovca
  8. Bojan  Urban, rođen 1987, automehnaičar iz Seleuša
  9. Dragica Blaževska Vasić, rođena 1952, diplomirani pravnik iz Banatskog Karlovca
  10. Milan Jovanović, rođen 1954, trgovac iz Devojačkog bunara
  11. Dijana Nikolić, rođena 1987, filozofski fakultet iz Vladimirovca
  12. Borivoje Stanišić, rođen 1944, radnik iz Banatskog Karlovca
  13. Dragana Stojakov, rođena 1984, medicinski tehničar iz Ilandže
  14. Danica Pisarov, rođena 1952, ekonomski tehničar iz Alibunara
  15. Đokica Bajkanović, rođen 1987, konobar iz Seleuša
  16. Dragana Đukić, rođena 1970, bibliotekar iz Vladimirovca

REDNI BROJ: 7

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Socijalistička partija Srbije

NAZIV IZBORNE LISTE: „Ivica Dačić – SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE (SPS)

  1. Milan Ćuruvija, rođen 1954, ekonomsita iz Alibunara
  2. Dejan Vasiljević, rođen 1971, mašinski tehničar iz Banatskog Karlovca
  3. Mirjana Didanović, rođena 1973, farmaceutski tehničar iz Vladimirovca
  4. Milan Videkanić, rođen 1962, ekonomski tehničar iz Alibunara
  5. Živanko Gojkov, rođen 1941, penzioner iz Dobrice
  6. Jelena Ivanović, rođena 1971, hemijski tehničar iz Banatskog Karlovca
  7. Radivoje Civrić, rođen 1964, elektrotehničar iz Banatskog Karlovca
  8. Veljko Krkobabić, rođen 1973, mehaničar iz Vladimirovca
  9. LJubica Obradović, rođena 1984, profesor rumunskog jezika iz Vladimirovca
  10. Milovan Terzić, rođen 1938, zemljoradnik iz Banatskog Karlovca
  11. Mladen Ćuruvija, rođen 1984, vaspitač iz Seleuša
  12. Vesna Varagić, rođena 1979, pravnik iz Nikolinaca
  13. Predrag Lukić, rođen 1968, mašinski tehničar iz Vladimirovca
  14. Mirko Vragović, rođen 1963, ekonomski tehničar iz Alibunara
  15. Sanja Klabec, rođena 1965, ekonomski tehničar iz Alibunara
  16. Danijel Margan, rođen 1970, poljoprivrednni tehničar iz Vladimirovca
  17. Vojislav Popović, rođen 1990, student iz Seleuša
  18. Bogoljub Petrović, rođen 1940, zemljoradnik iz Banatskog Karlovca
  19. Snežana Vukašinović, rođena 1962, veterinarski tehničar iz Banatskog Karlovca
  20. Sava Breu, rođen 1953, inženjer tehnologije iz Ilandže
  21. Bogdan Stankov, rođen 1988, poljoprivredni tehničar iz Novog Kozjaka
  22. Ana Križ, rođena 1969, viši radiološki tehničar iz Janošika
  23. Lavinel Murgu, rođen 1967, diplomirani inženjer poljoprivrede iz Nikolinaca

REDNI BROJ: 8

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: Socijaldemokratska partija Srbije

NAZIV IZBORNE LISTE: „SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA SRBIJE – Rasim LJajić“

  1. Arpad Koršoš, rođen 1943, diplomirani matematičar – profesor iz Alibunara
  2. Đurica Belić, rođen 1968, hemijski tehničar iz Alibunara
  3. Jelena Kojić, rođena 1953, diplomirani biohemičari iz Alibunara
  4. Dr Nikolaje Jakob, rođen 1945, lekar iz Alibunara
  5. Trajan Romanović – Bebi, rođen 1949, diplomirani pravnik – advokat iz Alibunara
  6. Beba Šuljagić, rođena 1961, diplomirani ekonomista iz Banatskog Karlovca
  7. Saša Sekešan, rođen 1971, instruktor vožnje iz Vladimirovca
  8. Dr Paun Marina, rođen 1957, lekar specijalista iz Seleuša
  9. Darinka Nikolić, rođena 1957, ekonomski tehničar iz Banatskog Karlovca
  10. Vladimir Hućka, rođen 1961, medicinski tehničar iz Janošika
  11. Dragan Đurađević, rođen 1967, veterinarski tehničar iz Banatskog Karlovca
  12. Brankica Buljubašić, rođena 1970, trgovac iz Seleuša
  13. Petar Davidović, rođen 1961, nastavnik iz Vladimriovca
  14. Mihaj Pintor, rođen 1945, viša stručna sprema iz Lokava
  15. Olivera Cicović, rođena 1981, viša ekonomska iz Banatskog Karlovca
  16. Jon Čoloka, rođen 1951, poljoprivredni tehničar iz Nikolinaca
  17. Miloš Cukavac – Cule, rođen 1951, elektromehaničar iz Banatskog Karlovca
  18. Mirjana Gages, rođena 1985, radnik iz Dobirce
  19. Svetislav Bogojev, rođen 1964, vš.teh.služba iz Alibunara
  20. Danijel Berlovan, rođen 1986, inženje menadžmenta iz Banatskog Karlovca
  21. Lidija Stanimirović, rođena 1971, apsolvent prava iz Albinara
  22. Ivan Ružić, rođen 1984, metalostrugar iz Banatskog Karlovca
  23. Lazar Tomaš, rođen 1981, radnik iz Dobrice

REDNI BROJ: 9

PODNOSILAC IZBORNE LISTE: PREOKRET

NAZIV IZBORNE LISTE: „Čedomir Jovanović – PREOKRET (LDP-SPO)“ – Dr Nikolaje Marina

  1. Dr Nikolaje Marina, rođen 1963. godine, doktor medicine iz Seleuša
  2. Zoran Lazić, rođen 1972. godine, preduzetnik iz Vladimirovca
  3. Marijana Radulović, rođena 1967. godine, hemijski analitičar iz Banatskog Karlovca
  4. Milan Popović, rođen 1981.  godine, ugostitelj iz Banatskog Karlovca
  5. Kristian Munćan, rođen 1979. godine, profesor iz Lokava
  6. Kristina Božin, rođena 1953.godine, diplomirani inženjer hortikulture iz Alibunara
  7. Živko Đurković, rođen 1956. godine, građevinski tehničar iz Banatskog Karlovca
  8. Zoran Bugarin, rođen 1947. godine, inžinjer elektrotehnike iz Ilandže
  9. Jasmina Petrović, rođena 1965. godine, diplomirani inženjer elektrotehnike iz Vladimirovca
  10. Trajan Barbu, rođen 1951. godine, ekonomista iz Vladimirovca
  11. Aleksandar Albreht, rođen 1966. godine, građevinski stolar iz Alibunara
  12. LJiljana Lazarević, rođena 1963. godine, geodetski tehničar iz Vladimirovca
  13. LJubiša Marinković, rođen 1943. godine, diplomirani inženjer poljoprivrede iz Vladimirovca
  14. Vlade Jolović, rođen 1958. godine, ekonomista iz Alibunara
  15. Andrea Barbu, rođena 1990. godine, ekonomski tehničar iz Vladimirovca
  16. Pavel Pavlovic, rođen 1977. godine, bravar iz Janošika
  17. Milorad Lalić, rođen 1950. godine, poljoprivredni tehničar iz Novog Kozjaka
  18. Milka Milutinović, rođena 1951. godine, penzioner iz Banatskog Karlovca
  19. Zoran Vasilić, rođen 1954. godine, penzioner iz Banatskog Karlovca
  20. Dragana Spasić, rođena 1987. godine, ekonomski tehničar iz Ilandže
  21. Miroslav Tankosić, rođen 1975. godine, poljoprivrednik iz Vladimirovca

Štampa El. pošta

Baner Pecat 211x81