gore

  • slika 3

Локална самоуправа

Lista kandidata za Savet MZ Vladimirovac

1.
Belu Jonel
Poljoprivrednik
Branka Savića 24
 
Bălu Ionel
Agricultor
Branko Savić 24
2.
Bodrožić Nikola- Nidžo
Poljoprivrednik
Generala Ždanova 38
 
Bodrožić Nikola- Nidžo
Agricultor
Generala Ždanova 38
3.
Borković Bogdan
Poljoprivrednik
Marka Kulića 3
 
Borković Bogdan
Agricultor
Marko Kulić 3
4.
Boščić Milan-Gama
Maš. Bravar
Bratstva-Jedinstva 11
 
Boščić Milan-Gama
Lăcătuş
Frăţie-Unitate 11
5.
Branković Paun
Poljoprivrednik
Ive Lole Ribara 22
 
Brancovici Păun
Agricultor
Ivo Lola Ribar 22
6.
Buna Petar
Poljoprivrednik
Mihaj Eminesku 10
 
Buna Petar
Agricultor
Mihai Eminescu 10
7.
Vasiljević Dragan-Šećerko
Kuvar
Branka Savića 65
 
Vasiljević dragan-Šećerko
Bucătar
Branko Savić 65
8.
Gajić Branko-Milenijum
Maš. Bravar
Ive Lole Ribara 33
 
Gajić Branko-Milenijum
Lăcătuş
Ivo Lola Ribar 33
9.
Gajić Jovan-Poštar
Radnik
27 Marta 22
 
Gajić Jovan-Poştaş
Muncitor
27 Martie 22
10.
Gajić Mihajlo
Penzioner
Dalmatinska 34
 
Gajić Mihajlo
Pensioner
Dalmatinska 34
11.
Glumac Slobodan
Trgovac
Dalmatinska 25
 
Glumac Slobodan
Comerciant
Dalmatinska 25
12.
Duka Milica
Student
Lička 6
 
Duka Milica
Studentă
Lička 6
13
Erina George-Đike
Ekonomista
29 Novembra 4
 
Erina Gheorhee- Gică
Economist
29 Noiembrie 4
14
Zarija Kristijan
Elektrotehničar
Koriolan Doban 37
 
Zăria Cristian
Electrotehnician
Coriolan Doban 37
15
Krkobabić Nebojša-Kroko
Radnik
Stevana Sinđelića 73
 
Krkobabić Nebojša-Kroko
Muncitor
Stevan Sinđelić 73
16
Lazić Dejan-Laki
Preduzetnik
Cara Lazara 45
 
Lazić Dejan-Laki
Întreprinzător
Car Lazar 45
17
Ličina Dragan
Maš. Tehničar
Generala Ždanova 34
 
Ličina Dragan
Tehnician mecanic
General Ždanov 34
18
Majstorović Predrag-Peđa
Elektrotehničar
Lička 62
 
Majstorović Predrag-Peđa
Electrotehnician
Lička 62
19
Maksimović Miroslav
Radnik Mihaj
Eminesku 87
 
Maksimović Miroslav
Muncitor Mihai
Eminescu 87
20
Marić Vlasto
Preduzetnik
Bratstva-Jedinstva 84
 
Marić Vlasto
Întreprinzător
Frăţie-Unitate 84
21
Marković Ivan
Autolimar
Cara Lazara bb
 
Marković Ivan
Tinichigiu auto
Car Lazar bb
22
Maslovarić Milenko-Vučko
Vodoinstalater
Omladinska 33
 
Maslovarić Milenko-Vučko
Hidroinstalator
Omladinska 33
23
Nešović Prvoslav-Prle
Penzioner
Dolovački put 3
 
Nešović Prvoslav-Prle
Pensioner
Drumul Doloavei 3
24
Nikolić Momčilo-Čiva
Penzioner
4 Juli 8
 
Nikolić Momčilo-Čiva
Pensioner
4 Iulie 8
25
Nikolić Nedeljko-Neno
Ruk.građ.mašina
4 Juli 8
 
Nikolić Nedeljko-Neno
Macaragiu
4 Iulie 8
26
Rošu George-Pčelar
Poljoprivrednik
Cara Lazara 61
 
Roşu Gheorghe-Apicultor
Agricultor
Car Lazar 61
27
Sekešan Đorđe-Sećina
Penzioner
Žarka Zrenjanina 4
 
Secheşan George-Secina
Pensioner
Žarko Zrenjanin 4
28
Stanišković Stanko
Penzioner
JNA 75
 
Stanišković Stanko
Pensioner
INA 75
29
Stanković Nenad
El.Teh.Automatike
Baštenska bb
 
Stanković Nenad
El.Teh. automatist
Baštenska bb
30
Stanojević Vladimir-Tisa
Trgovac
Baštenska 1
 
Stanojević Vladimir-Tisa
Comerciant
Baštenska 1
31
Stanojević Mladen
Radnik
JNA 78
 
Stanojević Mladen
Muncitor
INA 78
32
Stojan Đorđe-Gile
Službenik
Crvene Armije 22
 
Stoian George-Ghile
Funcţionar public
Crvena Armija 22
33
Stojisavljević Ninoslav
Radnik
Sutjeska 80
 
Stojisavljević Ninoslav
Muncitor
Sutjeska 80
34
Stojisavljević Marko
Radnik
Marka Kulića 20-a
 
Stojisavljević Marko
Muncitor
Marko Kulić 20-a
35
Stojisavljević Milan-Bek
Poljoprivrednik
Branka Savića 69
 
Stojisavljević Milan-Bek
Agricultor
Branko Savić 69
36
Susa Đorđe-Đelu
Trgovac
JNA 7
 
Susa George-Gelu
Comerciant
INA 7
37
Ustić Dragan-Ruzmarin
Radnik
Bratstva-Jedinstva 52
 
Ustić Dragan-Ruzmarin
Muncitor
Frăţie-Unitate 52
38
Šakić Milan-Bebe
Autoelektričar
Žarka Zrenjanina 18
 
Šakić Milan-Bebe
Electrician-auto
Žarko Zrenjanin 18
 
 
BIRA SE JEDANAEST (11) ČLANOVA SAVETA.
GLASA SE ZA JEDANAEST (11) KANDIDATA ZAOKRUŽIVANJEM REDNOG BROJA ISPRED IMENA KANDIDATA.

IZBORNA KOMISIJA MESNE ZAJEDNICE VLADIMIROVAC

 

 

Štampa El. pošta

Baner Pecat 211x81