gore

  • slika 3

Локална самоуправа

Изборне листе 2012.

РЕДНИ БРОЈ: 1

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Демократска странка

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА – Борис Тадић

  1. Неђељко Коњокрад, 1964. године, предузетник из Иланџе,
  2. Душан Јовановић, рођен 1975. године, инжењер машиснтва из Банатског Карловца,
  3. Драгана Коматина, рођена. 1975, дипломирани правник из Владимировца
  4. Ђорђе Цветковић, рођен 1982. године, виши физиотерапеут из Алибунара,
  5. Димитрије Пинку, рођен 1942, земљорадник из Николинаца
  6. Мариана Ардељан, рођена 1973, економски техничар из Локава
  7. Ђорђе Стојан, рођен 1973, пољопривредни техничар из Владимировца
  8. Александар Плакаловић, рођен 1973, аутомеханичар из Банатског Карловца
  9. Драгана Томић, рођена 1979, економски техничар из Алибунара
  10. Октавијан Отонога, рођен 1974, доктор медицине из Селеуша
  11. Ненад Обрадовић, рођен 1986, пољопривредни техничар из Владимировца,
  12. Родика Алмажан, рођена 1965, професор историје из Алибунара,
  13. Георге Рошу, рођен 1964, пољопривредник из Владимирвца,
  14. Пуниша Џелебџић, рођен 1958, економиста из Банатског Карловца,
  15. Надежда Ружојчић, рођена 1973, економски техничар из Банатског Карловца
  16. Ђурица Глигоријев, рођен 1955, дипломирани економиста из Алибунара,
  17. Сава Голубов, рођен 1959, пољопривредник из Иланџе,
  18. Емануела Под, рођена 1979, кројач из Владимировца,
  19. Дарко Чекеревац, рођен 1974, професор из Банатског Карловца,
  20. Милан Котруц, рођен 1964, електричар из Јаношика,
  21. Динка Даждеа Кожокар, рођена 1957, доктор медицине из Локава,
  22. Милован Марилов, рођен 1953, пољопривредни техничар из Добрице,
  23. Пера Мохан, рођен 1972, доктор ветерине из Локава

РЕДНИ БРОЈ: 2

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Демократска странка Србије

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: „ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА“ – Златан Вујновић

  1. Златан Вујновић, рођен 1960. године, економски техничар из Алибунара
  2. Војислав Диклић, рођен 1960, године, службеник из Новог Козјака
  3. Кристина Керчобан, рођена 1981. године, студент из Иланџе,
  4. Сергије Симоновић, рођен 1959. године, радник из Банатског Карловца
  5. Павел Стањо, рођен 1962. године, инжењер електронике из Јаношика
  6. Албина Вукаиловић, рођена 1962. године, наставник разредне натаве из Банатског Карловца
  7. Саша Поштин, рођен 1967. године, радник из Добрице,
  8. Миодраг Братић, рођен 1954. године, радник из Селеуша,
  9. Виореауа Обрадовић, рођена 1969. године, домаћица из Алибунара,
  10. Симо Почуча, рођен 1953. године, аутолимар из Владимировца,
  11. Дејан Грујић, рођен 1971. године, инжењер телекомуникација из Алибунара,
  12. Милијана Младеновић, рођена 1992. године, техничар за иднустријску фармацетску технологију из Банатског Карловца,
  13. Јон Ивашку, рођен 1968. године, професор разрдне наставе из Владимировца,
  14. Драгиша Чанчаревић, рођен 1961. године, економиста из Банатског Карловца,
  15. Мирјана Петровић, рођена 1959. године, економсита из Банатског Карловца,
  16. Слободан Глумац, рођен 1982. године, возач из Владимировца,
  17. Грујица Илић, рођен 1956. године, професор из Алибунара,
  18. Горица Трифон, рођена 1956. године, домаћица из Николинаца,
  19. Радиша Томић, рођен 1971. године, машинбравар из Банатског Карловца,
  20. Ненад Леро, рођен 1987. године, техничар друмског саобраћаја из Алибунара,
  21. Милица Дука, рођена 1987. године, студент из Владимировца,
  22. Светозар Крачунов, рођен 1969. године, механичар из Иланџе,
  23. Људмила Устић, рођена 1976. године, студент из Владимировца

РЕДНИ БРОЈ: 3

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Лига социјалдемократа Војводине

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: ЛИГА СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ – Ненад Чанак

  1. Аурел Мургу, рођен 1956. године, пољопривредник из Алибунара
  2. Петар Сфера, рођен 1968, године, земљорадник из Локава
  3. Дорина Олар, рођена 1958. године, економски техничар из Алибунара
  4. Жељко Додик, рођен 1968. године, радник из Иланџе
  5. Георге Ерина, рођен 1969. године, пољоривредник из Владимировца
  6. Биљана Приврацки, рођена 1977. године, трговац из Јаношика
  7. Дорел Баба, рођен 1963. године, наставник из Селеуша,
  8. Лориан Љуба, рођен 1989. године, пољопривредник из Николинаца,
  9. Марија Марковић, рођена 1989. године, студент из Банатског Карловца,
  10. Жељко Стајић, рођен 1981. године, радник из Добрице,
  11. Моника Лацку, рођена 1977. године, трговац из Алибунара,
  12. Јон Сфера, рођен 1959. године, радник из Локава,
  13. Алекандар Цинцар, рођен 1978. године, радник из Новог Козјака,
  14. Вирџил Пенца, рођен 1969. године, радник из Владимировца,
  15. Дијана Станчу, рођена 1986. године, домаћица из Локава,
  16. Маријус Попа, рођен 1968. године, наставник из Селеуша,
  17. Кристина Абаџија, рођена 1988. године, радник из Локава,
  18. Виорел Жарков, рођен 1951. године, пензионер из Николинаца,
  19. Данијел Суса, рођен 1976. године, пољоприврдник из Владимировца,
  20. Дину Лотреан, рођен 1988. године, студент из Локава,
  21. Сандра Ракић, рођена 1988. године, радник из Банатског Карловца,
  22. Милорад Јованов, рођен 1973. године, радник из Иланџе,
  23. Љубинко Попов, рођен 1977. године, руководилац пољопривредних машина из Јаношика

 

РЕДНИ БРОЈ: 4

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Уједињени региони Србије

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: УЈЕДЕИЊЕНИ РЕГИОНИ СРБИЈЕ – МЛАЂАН ДИНКИЋ

  1. Богдан Павловић, рођен 1957. године, професор из Банатског Карловца
  2. Горан Сератлић, рођен 1979. године, инжењер прехрамбене технологије из Локава
  3. Сања Жебељан, рођена 1982. године, дипломирани правник из Добрице,
  4. Адријана Сфера, рођена 1975. године, дипломирани економиста из Локава,
  5. Драгомир Ивковић, рођен 1971. године, пољопривредни техничар из Банатског Карловца,
  6. Жарко Петров, рођен 1948. године, возач из Алибунара,
  7. Златко Коларик, рођен 1978. године, правник из Јаношика,
  8. Драган Живков, рођен 1987. године, студент из Иланџе,
  9. Слађана Бошчић, рођена 1978. године, дипломирани економсита из Владимировца,
  10. Јон Баба, рођен 1955. године, доктор стоматологије из Селеуша,
  11. Драган Трајковић, рођен 1953. године, доктор ветерине из Владимировца,
  12. Дојна Агадишан, рођена 1953. године, доктор медицине из Николинаца,
  13. Весна Петровић, рођена 1959. године, медицинска сестра из Банатског Карловца,
  14. Кристијан Ђуђа, рођен 1982. године, професор разредне наставе из Владимировца,
  15. Вероника Зајка, рођена 1961. године, доктор медицине из Владимировца,
  16. Ремус Берлован, рођен 1961. године, правни техничар из Алибунара,
  17. Јосип Царан, рођен 1960. године, адвокат из Банатског Карловца,
  18. Јелена Павловић, рођена 1989. године, техничар друмског саобраћаја из Банатског Карловца,
  19. Виорел Жура, рођен 1950. године, дипломирани правник из Алибнара,
  20. Зоран Дајевић, рођен 1975. године, аутомеханичар из Иланџе,
  21. Весна Станојевић, рођена 1981. године, медицинска сестра из Банатског Карловца,
  22. Драгана Линдо, рођена 1980. године, доктор медицине из Владимировца,
  23. Александар Олтеан, рођен 1992. године, медицински техничар из Новог Козјака

РЕДНИ БРОЈ: 5

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Српска напредна странка

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: „ПОКРЕНИМО ОПШТИНУ АЛИБУНАР – ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА“

  1. Предраг Белић, рођен 1968. године, приватни предузетник из Владимировца,
  2. Бошко Тијанић, рођен 1966. године, радник из Владимировца,
  3. Зузана Ђукић. рођена 1967. године, педагог из Јаношика,
  4. Новица Радојчин, рођен 1961. године, приватни предузетник – новинар из Банатског Карловца,
  5. Владимир Вујовић, рођен 1986. године, студнет из Селеуша,
  6. Милка Милошевић, рођена 1963. године, приватни предузетник из Алибунара,
  7. Илије Мндреа, рођен 1969. године, земљорадник из Владимировца,
  8. Зоран Јокић, рођен 1960. године, електроинсталатер из Банатског Карловца,
  9. Весна Пурић, рођена 1986. године, економски техничар из Банатског Карловца,
  10. Корнел Србу, рођен 1961. године, земљорадник из Владимировца,
  11. Миодраг Митровић, рођен 1955. године, угоститељ из Банатског Карловца,
  12. Смиљана Вујадиновић, рођена 1953. године, васпитач из Банатског Карловца,
  13. Сава Хорват, рођен 1962. године, земљорадник из Добрице,
  14. Иван Марковић, рођен 1980. године, аутомеханичар из Владимировца,
  15. Виореауа Абрахам, рођена 1973. године, педагог из Николинаца,
  16. Владимир Станков, рођен 1972. године, техничар продаје из Иланџе,
  17. Власто Марић, рођен 1970. године, дипломирани инжењер пољопривреде из Владимировца,
  18. Милојка Голубовић, рођена 1973. године, васпитач из Банатског Карловца,
  19. Јован Гајић, рођен 1950. године, пензионер из Владимировца,
  20. Станко Крнетић, рођен 1973. године, приватни предузетник из Новог Козјака,
  21. Душица Џелетовић, рођена 1957. године, трговац из Алибунара,
  22. Синиша Гавранчић, рођен 1953. године, економски техничар из Алибунара,
  23. Мирјана Враговић, рођена 1972. године, конфекционар из Алибунара

 

РЕДНИ БРОЈ: 6

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Српска радикална странка

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА – Др Александар Мартиновић

  1. Звонко Владић, рођен 1976, бравар из Банатског Карловца
  2. Предраг Мајсторовић, рођен 1979, елетротехничар из Владимировца
  3. Горанка Миловановић, рођена 1956, економски техничар из Алибунара
  4. Михајло Гајић, рођен1953, водоинсталатер из Владимировца
  5. Душан Дакић, рођен 1971, пољ.техничар из Иланџе
  6. Драгица Ракић, рођена 1961, економски техничар из Банатског Карловца
  7. Драган Линдо, рођен 1952, угоститељ из Банатског Карловца
  8. Бојан  Урбан, рођен 1987, аутомехнаичар из Селеуша
  9. Драгица Блажевска Васић, рођена 1952, дипломирани правник из Банатског Карловца
  10. Милан Јовановић, рођен 1954, трговац из Девојачког бунара
  11. Дијана Николић, рођена 1987, филозофски факултет из Владимировца
  12. Боривоје Станишић, рођен 1944, радник из Банатског Карловца
  13. Драгана Стојаков, рођена 1984, медицински техничар из Иланџе
  14. Даница Писаров, рођена 1952, економски техничар из Алибунара
  15. Ђокица Бајкановић, рођен 1987, конобар из Селеуша
  16. Драгана Ђукић, рођена 1970, библиотекар из Владимировца

РЕДНИ БРОЈ: 7

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Социјалистичка партија Србије

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: „Ивица Дачић – СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС)

  1. Милан Ћурувија, рођен 1954, економсита из Алибунара
  2. Дејан Васиљевић, рођен 1971, машински техничар из Банатског Карловца
  3. Мирјана Дидановић, рођена 1973, фармацеутски техничар из Владимировца
  4. Милан Видеканић, рођен 1962, економски техничар из Алибунара
  5. Живанко Гојков, рођен 1941, пензионер из Добрице
  6. Јелена Ивановић, рођена 1971, хемијски техничар из Банатског Карловца
  7. Радивоје Циврић, рођен 1964, електротехничар из Банатског Карловца
  8. Вељко Кркобабић, рођен 1973, механичар из Владимировца
  9. Љубица Обрадовић, рођена 1984, професор румунског језика из Владимировца
  10. Милован Терзић, рођен 1938, земљорадник из Банатског Карловца
  11. Младен Ћурувија, рођен 1984, васпитач из Селеуша
  12. Весна Варагић, рођена 1979, правник из Николинаца
  13. Предраг Лукић, рођен 1968, машински техничар из Владимировца
  14. Мирко Враговић, рођен 1963, економски техничар из Алибунара
  15. Сања Клабец, рођена 1965, економски техничар из Алибунара
  16. Данијел Марган, рођен 1970, пољопривреднни техничар из Владимировца
  17. Војислав Поповић, рођен 1990, студент из Селеуша
  18. Богољуб Петровић, рођен 1940, земљорадник из Банатског Карловца
  19. Снежана Вукашиновић, рођена 1962, ветеринарски техничар из Банатског Карловца
  20. Сава Бреу, рођен 1953, инжењер технологије из Иланџе
  21. Богдан Станков, рођен 1988, пољопривредни техничар из Новог Козјака
  22. Ана Криж, рођена 1969, виши радиолошки техничар из Јаношика
  23. Лавинел Мургу, рођен 1967, дипломирани инжењер пољопривреде из Николинаца

РЕДНИ БРОЈ: 8

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: Социјалдемократска партија Србије

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: „СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ – Расим Љајић“

  1. Арпад Коршош, рођен 1943, дипломирани математичар – професор из Алибунара
  2. Ђурица Белић, рођен 1968, хемијски техничар из Алибунара
  3. Јелена Којић, рођена 1953, дипломирани биохемичари из Алибунара
  4. Др Николаје Јакоб, рођен 1945, лекар из Алибунара
  5. Трајан Романовић – Беби, рођен 1949, дипломирани правник – адвокат из Алибунара
  6. Беба Шуљагић, рођена 1961, дипломирани економиста из Банатског Карловца
  7. Саша Секешан, рођен 1971, инструктор вожње из Владимировца
  8. Др Паун Марина, рођен 1957, лекар специјалиста из Селеуша
  9. Даринка Николић, рођена 1957, економски техничар из Банатског Карловца
  10. Владимир Хућка, рођен 1961, медицински техничар из Јаношика
  11. Драган Ђурађевић, рођен 1967, ветеринарски техничар из Банатског Карловца
  12. Бранкица Буљубашић, рођена 1970, трговац из Селеуша
  13. Петар Давидовић, рођен 1961, наставник из Владимриовца
  14. Михај Пинтор, рођен 1945, виша стручна спрема из Локава
  15. Оливера Цицовић, рођена 1981, виша економска из Банатског Карловца
  16. Јон Чолока, рођен 1951, пољопривредни техничар из Николинаца
  17. Милош Цукавац – Цуле, рођен 1951, електромеханичар из Банатског Карловца
  18. Мирјана Гагес, рођена 1985, радник из Добирце
  19. Светислав Богојев, рођен 1964, вш.тех.служба из Алибунара
  20. Данијел Берлован, рођен 1986, инжење менаџмента из Банатског Карловца
  21. Лидија Станимировић, рођена 1971, апсолвент права из Албинара
  22. Иван Ружић, рођен 1984, металостругар из Банатског Карловца
  23. Лазар Томаш, рођен 1981, радник из Добрице

РЕДНИ БРОЈ: 9

ПОДНОСИЛАЦ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: ПРЕОКРЕТ

НАЗИВ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ: „Чедомир Јовановић – ПРЕОКРЕТ (ЛДП-СПО)“ – Др Николаје Марина

  1. Др Николаје Марина, рођен 1963. године, доктор медицине из Селеуша
  2. Зоран Лазић, рођен 1972. године, предузетник из Владимировца
  3. Маријана Радуловић, рођена 1967. године, хемијски аналитичар из Банатског Карловца
  4. Милан Поповић, рођен 1981.  године, угоститељ из Банатског Карловца
  5. Кристиан Мунћан, рођен 1979. године, професор из Локава
  6. Кристина Божин, рођена 1953.године, дипломирани инжењер хортикултуре из Алибунара
  7. Живко Ђурковић, рођен 1956. године, грађевински техничар из Банатског Карловца
  8. Зоран Бугарин, рођен 1947. године, инжињер електротехнике из Иланџе
  9. Јасмина Петровић, рођена 1965. године, дипломирани инжењер електротехнике из Владимировца
  10. Трајан Барбу, рођен 1951. године, економиста из Владимировца
  11. Александар Албрехт, рођен 1966. године, грађевински столар из Алибунара
  12. Љиљана Лазаревић, рођена 1963. године, геодетски техничар из Владимировца
  13. Љубиша Маринковић, рођен 1943. године, дипломирани инжењер пољопривреде из Владимировца
  14. Владе Јоловић, рођен 1958. године, економиста из Алибунара
  15. Андреа Барбу, рођена 1990. године, економски техничар из Владимировца
  16. Павел Павловиц, рођен 1977. године, бравар из Јаношика
  17. Милорад Лалић, рођен 1950. године, пољопривредни техничар из Новог Козјака
  18. Милка Милутиновић, рођена 1951. године, пензионер из Банатског Карловца
  19. Зоран Василић, рођен 1954. године, пензионер из Банатског Карловца
  20. Драгана Спасић, рођена 1987. године, економски техничар из Иланџе
  21. Мирослав Танкосић, рођен 1975. године, пољопривредник из Владимировца

Штампа Ел. пошта

Baner Pecat 211x81